Uludağ Vip Transfer

Uludağ Vip Transfer Ayrıcalığı

Uludağ Vip Transfer hizmeti ile Türkiye’nin en popüler kayak merkezi Uludağ’a ulaşım artık çok kolay. Evinizin rahatlığında 6, 10, 16 kişilik koltuk kapasiteli, özel donanımlı VIP araçlarımız, ile kapıdan kapıya transfer hizmeti sunuyoruz.

Turizm taşımacılığı ve VIP araç kiralama alanında Bursa ve İstanbul merkezli faaliyet gösteren firmamız, çözüm ortağı olduğu gerek kurumsal gerekse bireysel alanda, butik ve kişiye özel hizmetler, şoförlü minibüs kiralama, şoförlü araç kiralama ve havaalanı transferleri ve Uludağ Vip Transfer hizmeti vermektedir.

Yolculuğunuzda üst düzey konfor sağlamak için dizayn edilmiş, toplantı düzeni alabilen VIP araçlarımız ile seyahatlerinizde rahatlığın ve konforun keyfini çıkarabilirsiniz.

Firmamız, ’A’’ Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesine sahiptir.

Uludağ Hakkında

Bursa kentimizin Güneybatısında yer alan, Fatintepe ve Kuşaklıkaya adlarındaki 2 tepe üzerinde kurulmuş olan Uludağ Kayak Merkezi, 11 bin 338 hektarlık alanı içeren Milli park da dahil olmak üzere, Bursa şehir merkezine yarım saat mesafede yer almaktadır. 1961 yılında Milli park olarak ilan edilen ve Bursa şehir merkezine 36 Km mesafede yer alan Uludağ Kayak Merkezi, modernliği ve kalitesi ile ülke kış turizminin merkezi konumundadır. Otellerin bulunduğu 1800 metre rakım ile başlayan kayak merkezi, 2200 metre rakım’a kadar çıkan kayak tesisleri ve 2543 metrede bulunan zirvesiyle hem ülkemizden hem de Dünya’nın birçok ülkesinden 12 ay boyunca yoğun ziyaretçi almaktadır.Kayak turları ve kış sporları etkinlikleriyle çok sayıda festival ve organizasyona ev sahipliği yapan Uludağ Kayak Merkezi, Türkiye’de kış turizminin nabzını tutuyor.

Uludağ Vip Transfer

Uludağ Kayak Merkezi

Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan Uludağ, Marmara Bölgesi’nin en yüksek dağıdır. Kuzeybatı-Güneydoğu doğrultusunda uzanan Uludağ’ın uzunluğu 40 km’yi bulur. Genişliği ise 15–20 km’dir.

Toplu ve heybetli bir görünüşe sahip olan bu dağın Bursa’ya bakan yamaçları kademeli, güneye Orhaneli’ne bakan tarafları ise düz ve daha diktir. En yüksek noktası göller bölgesinde yer alan Uludağ Tepe’dir (2.543 m). Uzaktan Bursa’ya yaklaşılırken ve oteller bölgesinde görülen yüksek tepe genelde zirve olarak algılanır. Hâlbuki Zirve gibi görünen o tepenin ismi Keşiş Tepedir ve yüksekliği 2.486 m’dir. Uludağ tepe (2.543 m) Keşiş Tepenin 5 km güneydoğusunda yer alır. Dağın kuzey tarafında Sarıalan, Kirazlı, Kadı, Sobra yaylaları vardır.

Uludağ, birinci ve ikinci bölgede bulunan otelleri, yükseklik, uzunluk ve zorluk açısından birbirinden farklı 20 kayak pisti ve yaz aktiviteleri ile 4 mevsim tercih edilmektedir.

Uludağ Otelleri

Uludağ, birinci ve ikinci bölgede bulunan otelleri, yükseklik, uzunluk ve zorluk açısından birbirinden farklı 20 kayak pisti ve yaz aktiviteleri ile 4 mevsim tercih edilmektedir.

Uludağ Birinci Bölge Otelleri

Oksijen Zone Hotels Uludağ
Le Chalet Yazıcı
Trendlife Hotels
Grand Yazıcı Uludağ
Beceren Hotel
Erta Soyak Otel Uludağ
Fahri Hotel Uludag
Uslan Hotel

Uludağ İkinci Bölge Otelleri

Monte Baia Uludağ
Kaya Uludağ
Bof Hotels Uludağ Ski
Agaoglu My Mountain Uludağ
Karinna Hotel Uludağ

Vip Araçlarımız

Mercedes Sprinter VIP Platinium

Mercedes Sprinter Vip Platinium

Mercedes Vito Tourer

Mercedes Vito Tourer

Mercedes Sprinter Vip Gold

Mercedes Sprinter Vip Gold

Range Rover Vogue

Range Rover Vogue

Mercedes Sprinter Vip Classic

Mercedes Sprinter Vip Classic