Uludağ Vip Transfer

Uludağ Vip Transfer Ayrıcalığı

Uludağ Vip Transfer hizmeti ile Türkiye’nin en popüler kayak merkezi Uludağ’a ulaşım artık çok kolay. Evinizin rahatlığında 6, 10, 16 kişilik koltuk kapasiteli, özel donanımlı VIP araçlarımız, ile kapıdan kapıya transfer hizmeti sunuyoruz.

Turizm taşımacılığı ve VIP araç kiralama alanında Bursa ve İstanbul merkezli faaliyet gösteren firmamız, çözüm ortağı olduğu gerek kurumsal gerekse bireysel alanda, butik ve kişiye özel hizmetler, şoförlü minibüs kiralama, şoförlü araç kiralama ve havaalanı transferleri ve Uludağ Vip Transfer hizmeti vermektedir.

Yolculuğunuzda üst düzey konfor sağlamak için dizayn edilmiş, toplantı düzeni alabilen VIP araçlarımız ile seyahatlerinizde rahatlığın ve konforun keyfini çıkarabilirsiniz.

Firmamız, ’A’’ Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesine sahiptir.

Uludağ Hakkında

Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan Uludağ, Marmara Bölgesi’nin en yüksek dağıdır. Kuzeybatı-Güneydoğu doğrultusunda uzanan Uludağ’ın uzunluğu 40 km’yi bulur. Genişliği ise 15–20 km’dir.

Toplu ve heybetli bir görünüşe sahip olan bu dağın Bursa’ya bakan yamaçları kademeli, güneye Orhaneli’ne bakan tarafları ise düz ve daha diktir. En yüksek noktası göller bölgesinde yer alan Uludağ Tepe’dir (2.543 m). Uzaktan Bursa’ya yaklaşılırken ve oteller bölgesinde görülen yüksek tepe genelde zirve olarak algılanır. Hâlbuki Zirve gibi görünen o tepenin ismi Keşiş Tepedir ve yüksekliği 2.486 m’dir. Uludağ tepe (2.543 m) Keşiş Tepenin 5 km güneydoğusunda yer alır. Dağın kuzey tarafında Sarıalan, Kirazlı, Kadı, Sobra yaylaları vardır.

Uludağ, birinci ve ikinci bölgede bulunan otelleri, yükseklik, uzunluk ve zorluk açısından birbirinden farklı 20 kayak pisti ve yaz aktiviteleri ile 4 mevsim tercih edilmektedir.

Uludağ Vip Transfer

Vip Araçlarımız

Mercedes Sprinter VIP Platinium

Mercedes Sprinter Vip Platinium

Mercedes Vito Tourer

Mercedes Vito Tourer

Mercedes Sprinter Vip Gold

Mercedes Sprinter Vip Gold

Range Rover Vogue

Range Rover Vogue

Mercedes Sprinter Vip Classic

Mercedes Sprinter Vip Classic