T.C. Turizm Bakanlığından, “A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi”ne sahip firmamız, 1992 yılında kurulmuş olup, birbirinden bağımsız departmanları ve toplam 135 personeli ile her türlü toplantı organizasyonu, bayi toplantıları, yurt dışından gelen yabancı misafirlerin ülkemizde alacağı hizmetler, yurt içi & yurt dışı turlar ve uçak bileti satış hizmetlerini sağlamaktadır.

Hayır, şirketimiz Plaza MICE, DMC, Creative, Sigorta, Vize, Akademi ve Transfer olarak Turizm sektörünün tüm alt segmentlerinde 26 yıldır aralıksız olarak hizmet vermektedir.

Hayır, Plaza Tur olarak, Marmara Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de firmamıza ait araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

ISO 9001:2000 Belgesi

T.C. Ulaştırma Bakanlığı “D2” Şehirlerarası Taşıma Yetki Belgesi

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) Üyesiyiz,

SKAL International Üyesiyiz

Türkiye Kalite Derneği Üyesiyiz,

Amerika Seyahat Acentaları Birliği Üyesiyiz,

ICVB – İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu üyesiyiz,

SEDEX üyesiyiz,

İstanbul Deniz Otobüsleri Yetkili Satış Acentasıyız,

Sixt Rent a Car Yetkili Satış Acentasıyız,

Axa Oyak Sigorta Acentesiyiz.

Firmamız, turizm taşımacılığı konusunda D2 taşımacılık belgesi başta olmak üzere, faaliyetlerimizin gerektirdiği tüm yeterlilik belgelerine sahiptir.

Tarifeli Transfer: Önceden belirlenen en az bir taşıma hattı ve taşıma güzergahı ile bir zaman ve ücret tarifesine uymak suretiyle düzenli bir periyot halinde yapılan yolcu taşımaları olarak tanımlayabiliriz.

Tarifesiz Transfer: Önceden bir taşıma hattı ve taşıma güzergahı ile bir zaman ve ücret tarifesi olmadan, grup yolcu durumuna göre, arızi veya mekik sefer düzenlenerek yapılan yolcu taşımaları olarak tanımlayabiliriz.

D türü yetki belgesi:  yurtiçi yolcu taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. D türü yetki belgesi kapsamında yurtiçinde otobüsle yapılabilen taşımaları düzenlemiştir. Taşımanın şekline göre aşağıdaki türlere ayrılır:

  1. a)  Dl yetki belgesi başlığı altında, tarifeli olarak şehirlerarası ticari yolcu taşımacılığı faaliyetleri,
  2. b)  D2 yetki belgesi başlığı altında, tarifesiz olarak yurtiçi ticari yolcu taşımacılığı faaliyetleri,
  3. c) D3 yetki belgesi başlığı altında, sadece kendi esas iştigal konusu ile ilgili personelini yurtiçinde taşımak üzere yolcu taşımacılığı yapacak ve ticari maksatla taşımacılık faaliyetleri,

ç)  D4  yetki belgesi başlığı altında, tarifeli ve tarifesiz olarak 100 kilometreye kadar olan şehirlerarası ve taşıma mesafesine bakılmaksızın iliçi ticari yolcu taşımacılığı faaliyetleri, ayrı ayrı düzenlemiştir.

Araçlarımızın tamamına özel donanım ile ekstra konfor sağlanmış olup ayrıca kurumsal organizasyonlara uygun olarak araçlarımızın tümü siyah ve firmamıza ait reklam-logo içermemektedir. Araçlarımıza, talepler doğrultusunda giydirme yapılabilmektedir.

Firmamız Kurumsal seyahat ve taşımacılık alanında 1992 den beri hizmet vermektedir.

Tüm sürücülerimiz genel merkezimizden eş zamanlı olarak gün içerisinde takip edilmektedir. Tüm sürücü eğitimlerimiz de gene genel merkezimiz bünyesinde periyodik olarak verilmektedir.

Araçlarımızın tümüne müşterilerimizin talepleri doğrultusunda giydirme yapılabilmektedir.

Kaza halinde, D türü yetki belgesi sahibi olan firmaların tamamı, Yönetmeliğin 64.maddesine göre, yasa ve yönetmelikten doğan sorumluluklarını karşılamak üzere “Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası” ile “Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası” kapsamında güvence altındadır.

Web sitemizde bulunan “Online Rezervasyon Formu” nu doldurduğunuz takdirde, genel merkezimiz size eş zamanlı olarak dönüş gerçekleştirecektir. Arzu ederseniz 444 58 58 numarasından çağrı merkezimize de ulaşarak destek alabilirsiniz.

Oluşabilecek her türlü aksaklığı önlemek ve en aza indirgenmek adına aracınızı en az 4 saat önceden ayırmanız gerekmektedir.

Hayır, sistemde görmüş olduğunuz fiyat üzerine herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.

 

Ödemeler transfer anından önce gerçekleştirilecek olup, kurumlara özel antlaşmalar ile bu kapsam değişebilmektedir

Evet, tüm bankalara entegre altyapımız ile ödemelerinizin tamamını kredi kartı ile yapabilirsiniz.