Otel ve Havaalanı Transfer

Sizi özel şoförümüzle havaalanında karşılayalım… Trafiği, zaman kaybını, otopark aramayı yani ulaşımla ilgili hiçbir şeyi düşünmeden siz, iş ya da özel programlarınıza konsantre olun.

Uçakla başladığınız tatil ulaşımınızın ardından alan ile tesis arasındaki yolculuğunuz deneyimli transfer ekibinin konforlu araçlarıyla sağlanıyor.  Son model VIP araçlarımızla kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanına konforlu ve güvenli şekilde gitmek isteyen siz değerli müşterilerimiz için havalimanı transfer hizmeti vermekteyiz. İstanbul Havalimanı, Avrupa Yakasında yer almaktadır. 13 milyondan fazla nüfusu bulunan ve her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Dünya’nın en büyük şehirlerindendir. Hava trafiği Dünya ortalaması üzerinde bulunan bir kaç şehirden bir tanesidir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Konusunda uzman, lisanslı ve profesyonel çalışanlarımız ve ekibimizle; Sabiha Gökçen Havalimanı transferi hizmetinin konforlu ve güvenli olarak yapılmasını sağlamaktayız. Araçlarımızda, en güncel gprs sistemini kullanmaktayız. Bu son sistem sayesinde, merkezimizden aracın durumu izlenebilmekte ve müşteri güvenliği en üst düzeyde tutulmaktadır.

Toplam yolcu trafiği açısından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul’un ikinci, Türkiye’nin ise üçüncü havalimanı olma özelliğini taşır. Yeni hizmete giren terminal binası ile 25 milyon yolcu/yıl kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda hizmet vermektedir. Kapasite artışı ve rahat ulaşım sebebiyle beraber İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çok daha tercih edilebilir bir konuma gelmiştir.

İstanbul Havalimanı Transfer
Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer